Technologia 4K

Wysokiej jakości standard rozdzielczości filmów cyfrowych oraz grafiki komputerowej.

Nazwa pochodzi od 4 tysięcy pikseli umieszczonych w pozycji horyzontalnej. 4K charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD oraz dziewięciokrotnie większą od High-Definition.

AVIOS wychodzi na przeciw nowym technologiom

AVIOS podtrzymuje tempo postępu technologicznego i zbliżającej się wielkimi krokami rewolucjom w rozdzielczości, dlatego postanowił rozszerzyć swoje usługi o 4K.

Innowacyjne podejście do technologii pozwala wykorzystywanie technologii 4K. Telewizja AVIOS przygotowana jest na przyjmowanie strumieni pasm telewizyjnych w rozdzielczości 4K. Firma może pochwalić się również jednym z pierwszych dekoderów 4K – STB z lini KORBOX o wdzięcznej nazwie ULTRA pojawi się niedługo w domach pierwszych użytkowników. Nasi klienci już za pomocą jednego przycisku będą mogli cieszyć się nową rozdzielczością kanałów które będą transmitowane w rozdzielczości 4K.

W obecnej chwili firma KORBANK poszerza swoją ofertę programową o kanały w nowej rozdzielczości natomiast już teraz można oglądać pokazowy kanał 4K KORBANK (LCN: 999) na którym są prezentowane możliwości jaką dysponuje nowa jakość telewizji w rozdzielczości 4K.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support