Sprzęt GPON

tlo
slider1

Zakończeniem sieci u Klienta jest gniazdko światłowodowe, do którego przy użyciu patchcorda podpięty jest modem GPON. Obecnie stosujemy dwa urządzenia firmy ZTE tj. modem F660, F601 lub w przypadku telewizji Korbox 2 i 3. O tym, które z urządzeń użyjemy zadecyduje rodzaj wybranych usług oraz wymagana prędkość usług i ilość urządzeń, które mają być podłączone do sieci. Aby ograniczyć ilość dodatkowych kabli w mieszkaniu urządzenie posiada wbudowanych router, bezprzewodowy punkt dostępowy WiFi, bramkę VOiP, switch. Może być również dekoderem telewizji. W sytuacji, kiedy Klient zdecyduje się na Telewizję i nie posiada komputera w domu może korzystać z Internetu wykorzystując dekoder Korbox jak komputer podłączając do niego mysz i klawiaturę.

ZTE ZXHN F601

Zapewnia dostęp z pełnym zakresem usług, wysoką przepustowością, wysoką wydajnością, łatwość obsługi i konserwacji, aby spełnić rosnące oczekiwania klientów, w pełni chronić inwestycje, a także zwiększyć wartość sieci stacjonarnej dla operatorów. Posiada wiele rozwiązań do rozpraszania ciepła, co sprawia, że urządzenie funkcjonuje stabilniej. Korzysta z dwóch wersji oprogramowania, które są dla siebie potrzebne, gdy chodzi o niezawodność systemu. Aby mieć pewność, że usługa nie zostanie przerwana przez błędy oprogramowania, poprzednia wersja zostaje aktywowana w momencie, kiedy aktywna wersja oprogramowania okaże się uszkodzona.

Cechy produktu:
Usługi: Internet, IPTV. 1 x GPON (SC/APC), 1 x GbE

ZTE ZXHN F660

F660 jest wysokiej klasy bramą w systemie ZTE FTTH. Dzięki zastosowanej technologii GPON, to urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla domu i małych biur, potrzebujących dostępu do szybkiej sieci szerokopasmowej. F660 oferuje dwa porty POTS (do podłączenia światłowodu), cztery porty GigaEthernet (do podłączenia urządzeń klienta), jeden port USB oraz wbudowany router Wi-Fi. F660 posiada wbudowaną technologię WIFI, posiada wbudowaną antenę oraz jest kompatybilny ze standardem 802.11n co pozwala uzyskać prędkość transmisji danych do 300Mbps.

Cechy produktu:
Usługi: Internet, VoIP, IPTV, WLAN. 1 x GPON(SC/APC), 4 x GbE, 2 x FXS, 1 x USB , WIFI (b/g/n) – mocniejsze WiFi, WPS

Korbox Ultra

KORBOX ULTRA to pierwszy w Polsce dekoder obsługujący rozdzielczość UHD znany również jako 4K. Niewielka obudowa skrywa niesamowitą moc, napędzaną przez czterordzeniowy procesor, pozwalający na szybszą reakcję na zadania postawione mu przez użytkownika. KORBOX ULTRA to nowoczesne rozwiązanie dla każdego posiadacza cyfrowej jakości telewizji.

Cechy produktu:
Procesor: Quad Core 1.3GHz; Szybkość: 1,3GHz; RAM 1GB; System operacyjny: Android 4.4. Audio: HDMI, AV/OUT, LAN: RJ45 (10/100MB), WiFi: Wi-Fi b/g/n do 150Mbit/s.

Korbox 3

Absolutny hit na światowym rynku dekoderów IPTV Full HD Bazujący na systemie Android dekoder KORBOX3 pełni wszystkie funkcje urządzeń z segmentu Home Gateway, będąc jednocześnie końcówką sieci G-PON, kompatybilną z czołowymi światowymi producentami OLT. Urządzenie może pracować też w trybie ethernet, zarówno z łączem światłowodowym, jak i miedzianym.

Cechy produktu:
Procesor: Dual-core 1,2GHz; Prędkość: 1,2GHz; RAM: 1GB; System operacyjny: Android 4.2.2; LAN: RJ45 (10/100MB); WiFi: Wi-Fi b/g/n do 150Mbit/s, options Bluethooth, options Dual-Band, options Wi-Fi a/c.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support