baner avios

www.wschowa.net.pl

Internet bez limitu danych

Zapraszamy do zapoznania się korzyściami,
które płyną z przygotowanej oferty.

OFERTA >>
tlo

Pakiet HBO

Lubisz hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale i koncerty gwiazd? Tutaj otrzymasz 3 programy HBO, na których możesz oglądać co tylko zechcesz, przez całą dobę.


HBO to kanał premier filmowych. Widzowie HBO mogą oglądać najsłynniejsze gwiazdy w największych hollywoodzkich produkcjach. HBO to ekskluzywna rozrywka przez całą dobę, codziennie premiery filmowe i serialowe, hollywoodzkie hity filmowe w paśmie „Niedzielna Megapremiera” o godz. 20.10. HBO 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez reklam.HBO2 to możliwość ponownego obejrzenia najlepszych filmów, kultowych seriali i kontrowersyjnych dokumentów. Zróżnicowanie to znak firmowy kanału HBO2. To nie tylko nowe, dogodne godziny emisji, ale również maratony seriali i wydarzenia specjalne. W środy o 22.00 można obejrzeć film dokumentalny w paśmie „Bez cenzury”. HBO2 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez reklam.HBO Comedy to najzabawniejszy kanał z pakietu HBO. HBO Comedy to najlepsze hollywoodzkie i światowe komedie, a także znakomite seriale komediowe. HBO Comedy 7 dni w tygodniu, 16 godzin na dobę, od 10.00 rano do 2.00 w nocy, bez reklam.


Abonament miesięczny - 24,80 zł
Aktywacja 0zł

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support